iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Adınıza kayıtlı kaç hat var sorgulayın

  • facebook-share
  • tweet-it

Adınıza kayıtlı kaç hat olduğunu sorgulamak için yapmanız gerekewn 3 telefon görüşmesi vardır. Öncelikle sadece kendi adınıza kayıtlı hatları sorgulayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation

İlk önce Turkcell müşteri hizmetlerini arayın. Turkcell hattan ararsanız 532, başka bir hattan ararsanız 444 0 532. Turkcell müşteri hizmetlerinin numarası bu şekilde. Karşınıza VOIP IVR sistemi çıkacak. Müşteri temsilcisine bağlanmak için biraz menüde gezinmeniz gerekiyor. :) Müşteri temsilcisine adınıza kayıtlı hatları öğrenmek istediğinizi söylediğinizde sizden TC kimlik numaranızı isteyecek. Sorgulama yaptıktan sonra sizden güvenlik nedeniyle bir takım bilgiler isteyecek. Bu bilgilerin biri dışında tamamı kimliğinizde mevcuttur. Ekstra talep edilen bilgi anne kızlık soyadıdır. Bazen kimlik seri numarası farklı olabiliyor. Ya da anne kızlık soyadı. Bunun nedeni sahte evrakla hat açılmış olmasıdır. Eğer konuştuğunuz müşteri temsilcisi ısrarla size bilgi vermemekte direnirse telefonu yüzüne kapatın. :) Tekrar arayın. Başkası çıkacaktır telefonunuza. O sizden bu bilgiyi talep etmeden işlem yapacaktır. Evet adınıza kayıtlı numaraları öğrendiniz. Fakat işlem bitmedi.

Vodafone müşteri hizmetleri numarası: Vodafone hattan arıyorsanız 542, başka bir hattan arıyorsanız 444 0 542.
Avea müşteri hizmetleri numarası: Avea hattan arıyorsanız 500, başka bir hattan arıyorsanız 444 1 500.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation

Bu iki gsm operatörünüde arayıp gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Size bu bilgileri vermek zorundalar. Bu işlem için sizden ücret talep edemezler. Yasa bunu diyor.

Sanal Teklif Platformu
  • facebook-share
  • tweet-it
  • mustafa yıldırım diyor ki:

    üzerimde kaç hat var

  • muharrem kadı diyor ki:

    üzerime kaç hat var öğrene bilirmiyim

E-Mail adresiniz gizli kalacak. İşaretli alanlar zorunludur *

*


Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler