iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Adınıza Olmayan Numara İçin İşlem Yapamazsınız.

Sürekli karşılaşılan bir durumdur. Eğer bir gsm hattı için destek almak istiyorsanız hat sizin adınıza olmalıdır. Avea, Turkcell ve Vodafone için durum böyledir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Herhangi bir gsm operatörü bayisine gittiğinizde hattın size ait olduğunu ispatlamanız gerekmektedir. kimlik veya ehliyetinizle hattın size ait olduğunu ispatlayabilirsiniz. Hattın sizde olması hattın size ait olduğunu gösteren bir kanıt değildir. Bu hataya pek çok kişi düşmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Hattın size ait olduğunu ispatlayamazsanız o hat için hiçbir işlem yaptıramazsınız. Lütfen gsm operatörü bayilerinde hattın size ait olduğunu ispatlayamıyorsanız gsm operatörü bayisindeki yetkililere işlem yapmaları için ısrar etmeyiniz.

Adınıza olmayan bir hat için işlem yapmak da yaptırmak da yasal değildir. Cezası ağırdır. Ne siz bu yükümlülüğün altına girin ne de bir başkasını bu yükümlülüğe sokun.

Siz ne derseniz deyin, ne yaparsanız yapın kural budur. Kural değişmez.

Bu yazı alıntı değildir. Farklı bir yerde yayınlamak isterseniz kaynak olarak sitemizi göstermeniz koşuluyla yayınlayabilirsiniz. Kaynak göstermeden yayınlandığının tespiti halinde yasal işlem başlatılacaktır.

 

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler