iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Apple Iphone 5 5s 6 6s donuyor !

Apple Iphone telefonunuz donmaya başladıysa size önereceğimiz şeyi yaptığınızda telefonunuz normal haline dönecek ve donma sorunundan kurtulacaksınız.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Altta yazılı olanları yaptığınız halde telefonunuz düzelmez ise 0 541 808 08 14 numaralı telefonu arayarak Apple teknoloji uzmanımızdan yardım alabilirsiniz. Apple teknoloji uzmanımız aracılığıyla telefonunuzun yapılması için telefonunuzu kargo ile göndermeniz gerekmektedir.
İlker GÖREN
Apple Teknoloji Uzmanı
0 541 808 08 14

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Öncelikle itunes kullanarak telefonunuzun yedeğini alın. Daha sonra Ayarlar > Genel Sıfırla > Tüm İçerikleri ve ayarları sil deyin. Telefonunuz kutusundan ilk çıktığı günkü gibi olacak. Burada dikkat etmeniz gereken çok önemli bir şey var: Telefonunuza daha önce aldığınız yedeği yüklemeyin. Olurda bilgi kaybı olursa diye yedek almanızı istemiştik. Bu aşamada telefonunuzu yeni telefonmuş gibi ayarlayarak kurun. Daha önce kullandığınız icloud hesabını ekledikten yaklaşık 1 saat kadar sonra rehberiniz, resimleriniz, notlarınız vb. icloud yedeğindeki herşey telefonunuza gelecek zaten. Bu aşamada Wifi ile internete bağlı olduğunuzdan emin olun. Daha önce yüklediğiniz uygulamaları ise tek tek kendiniz yükleyeceksiniz. Çünkü sorun burdan kaynaklanıyor. Yüklü uygulamaların bıraktığı artıklar, güncellemeler esnasında kalıntılar, yeni vios yazılımı ile uyumsuz uygulamar başlıca donmaya neden olan sebeplerdir. Tam olarak neyin neden olduğu bilinmediği için ve tek tek deneme yanılma yolu ile de kısa zamanda çözüm bulunamayacağı için sizlere en kolay olan yöntemi tavsiye ettik. Belirttiğimiz şekilde yaparsanız sorununuz kalmayacaktır. Eğer yine de telefonunuz düzelmezse 0 555 204 09 25 nolu hattı arayara kdestek alabilirsiniz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Teknoloji
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler