iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Avea Hattı Yurtdışı Aramalara Nasıl Açılır

Avea hattınızı yurtdışı aramalara açmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Avea hattı yurtdışını aramaya açmak için Bilgi Destek Hattı numaramızı arayın. İşlem yaptıktan sonra hattınızın yurtdışı aramalara açıldığına dair bilgi mesajı cep telefonunuza gelecektir. Bu onay mesajı geldikten sonra yurtdışı numaralarını arayabilirsiniz.

Avea GSM operatöründen yeni bir hat satın aldığınızda yurtdışı numaralarını arayamazsınız. Avea hattınızı yurtdışı numaralarını aramaya açmak için cep telefonunuzdan bir işlem yapmanız gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 592 211 42 42 numarasını arayınız.

Hemen Bilgi Destek Hattı numaramızı arayarak yapmanız gereken işlemi öğrenebilirsiniz. Yapacağımız bilgi paylaşımı için sizden hiçbir ücret talep etmeyeceğiz. Teknoloji uzmanımız Avea hattınızı yurtdışı numaralarına arama yapmanız için hazır hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 592 211 42 42
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 592 211 42 42
 
Not: 0 592 211 42 42 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından altı saniyede bir yirmi dört kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
sohbet hattı, ücretsiz chat, istanbul sohbet mekanı, kız tavlama taktikleri, escort istanbul, travesti istanbul, genç kızlarla tanış
Canın mı sıkılıyor ?
Dertleşecek birine mi ihtiyacın var ?
Hemen beni ara. Seni dinlemeye hazırım.
Telefon numaram: 0088 1820 1000
  • facebook-share
  • tweet-it
  • yigit diyor ki:

    Eyvallah kardesim :)

  • CAN diyor ki:

    eyvallah kardesim

E-Mail adresiniz gizli kalacak. İşaretli alanlar zorunludur *

*


Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler