iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Baskentdepo.com Hızlı Teslimat

www.baskentdepo.com siparişlerini çık hızlı bir şekilde gönderiyor. Satın alınan ürünü aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyor. UPS kargo ile çalışıyorlar ve kargo gerçekten çok hızlı bir şekilde teslim ediliyor. Kargonuzu yoldayken dahi takip edebiliyorsunuz. UPS kargonun bu kargo takip şekli gerçekten çok güzel.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Baskentdepo.com’dan alınan ürün çok hızlı bir şekilde teslim edilmesine rağmen talep edilen renkten farklı bir ürün gelmesi hayal kırıklığı idi. Kargoda plastik aksamda ufak bir çatlama olmuştu. Bu çatlak çok hafif olduğu için sorun etmedik. Ancak farklı renkte ürün gelmesi gerçekten can sıkıcıydı. Diğer firmalar ile kıyasladığımızda baskentdepo.com hızlı teslimat yapması ile öne çıkıyor. Direk depolarından ürün gönderiyorlar, başka bir firmadan tedarik etmiyorlar. Telefonla aradığınızda karşınızda konuşabileceğiniz biri olması da çok iyi. Umarım bundan sonraki sipariş gönderimlerinde renk seçimine dikkat ederler.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Genel
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler