iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Broadcasting Messages with Elastix

Asterix v1.6 dan itibaren Agentcallback() modülü devre dışı bırakıldığı için Elastix ile Boradcasting Messages yapmak mümkün değildir. Fakat buna benzer işlem yapılabilir. Elastix kendi içerisinde auto dialer ve predictive dialer bulundurmaktadır. Mesajınızı aranan kişiye dinletebilirsiniz. Mesaj bittikten sonra çağrı direk müşteri temsilcisine aktarılır. Bu aşamada teşekkür edip görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Eğer müşteri temsilcisi bulundurmak istemiyorsanız ve müşterinize eğer istiyorsanız 1’e basın istemiyorsanız 2’ye basın şeklinde bir mesaj dinlettikten sonra müşterinin hangi tuşa bastığını öğrenmek istiyorsanız size özel bir çözümümüz var. http://autodialer.igotek.net adresinden ücretsiz oalrak indirip deneyebileceğiniz muhteşem yazılım ile bunu yapmak mümkün. Detaylı bilgi için programın web sitesini inceleyebilirsiniz. Tamamen Türkçe çalışan bu program Türkiye’de bir ilk.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler