iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Bursa Sauna ve Masaj Merkezleri

Bursa’da çeşitli masaj salonları bulunmaktadır. Bursa’daki bazı masaj salonlarında sauna ve fin hamamı diye tabir edilen buhar odaları da bulunmaktadır.

Saunalara giderken dikkat etmeniz gereken en önemli şey hijyenik ve temiz yerleri tercih etmektir. Yeterli temizliğin olmadığı saunalar mikrop yuvası olabilmektedir. Bu sebeple mikrop kaparak hasta olunabilir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bursa’da gaylere özel sauna ve masaj salonu yoktur. Ancak erkeklerin yoğunlukta kullandığı sauna ve masaj salonları bulunmaktadır.

Bursa’da masaj ve sauna fiyatları çeşitlidir. 100 TL’den başlayan fiyatlarla 500 TL’ye ulaşan fiyatlar bulunmaktadır. Gidilen masaj salonunun kalitesine ve verilen hizmetlere göre fiyat değişiklik göstermektedir.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Sağlık
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler