iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Çelik Ticaret – Sarp Giyim – Soma – Manisa

Hayatbizde.com isimli web sitesi sahibi Tunçay Çelik tarafından kurulan Çelik Ticaret Sarp Giyim isimli firma cep telefonlarına kısa mesaj göndererek reklam yapmaktadır. Ancak bu yaptığı işlemi illegal olarak gerçekleştirmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Cep telefonu numarası gibi kişisel bilgilerin başkalarına ücretsiz olarak verilmesi veya para karşılığı satılması ülkemizde yasaktır. Toplu sms gönderen firmalar bir şekilde ele geçirdikleri cep telefonu numaralarını müşterilerine ücretsiz vermekte veya para karşılığı satmaktadır.

Ülkemizde kişinin rızası olmadan cep telefonu numarasına kar amacı güden ticari reklam mesajlarının gönderilmesi yasal değildir. Pek çok firma bilerek ya da bilmeyerek toplu kısa mesaj gönderen firmalardan satın aldıkları sms gönderme hakkını ve telefon numaralarını kullanarak yasa dışı faaliyette bulunmaktadır. Çelik Ticaret Sarp Giyim de bu firmalardan biridir. Firmanın web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu kullanarak firmaya durumu bildirdik. Umuyuoruz ki tekrar böyle bir yasadışı faaliyette bulunmazlar.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Ek Bilgi: Aradan bir ay geçmesine rağmen firmadan bu hususta herhangi bir cevap gelmemiştir.

Bu yazıda geçen firma size mi ait ?
Bilgi Destek Hattı numaramızı arayarak bu yazının kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra sitemizde bulunan yazı kaldırılacaktır. Ancak aynı olay hakkında tekrar şikayet gelmesi halinde tekrar yazı eklenebilir. Bu yüzden yapılan işlemin illegal olduğunu da bilerek tekrar aynı işlemi yapmamanız rica olunur.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler