iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Cep Telefonundan Windows Yüklü Bilgisayara Bağlanmak

Apple iPhone ile bilgisayarınıza uzaktan kablosuz olarak bağlanıp bilgisayarınızı yönetmek mümkün. Bunun için Apple Store’da pek çok ücretli ve ücretsiz program bulunmaktadır. Ancak bunların pek çoğu ile istenilen şekilde bir bağlantı yapılamamaktadır.

Bilgi Destek Hattı numaramızı aradığınızda Apple Store’da ücretsiz olarak sunulan ve Windows yüklü bilgisayarınıza remote desktop olarak bağlanıp sanki bilgisayarınızın başındaymış gibi bilgisayarınızı yönetebileceğiniz programı nasıl indirip iPhone telefonunuza yükleyebileceğinizi öğretiyoruz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

iPhone telefonunuz ile Windows yüklü bilgisayarınıza bağlandıktan sonra mouse kontrolü yapabilirsiniz, Sanal klavye açarak dilediğiniz gibi yazı yazabilirsiniz, dilediğiniz programları çalıştırıp kullanabilirsiniz, email gönderebilir, internette sörf yapabilirsiniz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Teknoloji
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler