iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Cep Telefonunuza Gelen Mesajlara Dikkat Edin, Dolandırılabilirsiniz.

Tebrikler!Hattiniza heryone konusabileceginiz 150TL dakika tanimlanmistir.Aktif etmek ve Check-Up hizmetimizden yararlanmak için 08506780044 u arayin!World Grup SAKIN BU NUMARAYI ARAMAYIN !

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Cep telefonunuza bu şekilde veya buna benzer bir şekilde bir mesaj gelirse kesinlikle verilen numarayı aramayın. Mesajı silin. Yukarıdaki mesaj benim cep telefonuma geldi. Numarayı arayıp görüştüm 300 TL ödeme yaparak Check-Up hizmetinden yararlanabilecekmişim. Ödemeyi yaptıktan sonra hattıma TL yüklenecekmiş. Parayı ödedikten sonra acaba firmaya tekrar ulaşılabilecek mi ? 150TL nasıl hattıma gelecek bunu öğrenmeye çalıştım ama nedense öğrenemedim. Ben parayı sordukça müşteri temsilcisi lafı değiştirmeye çalıştı. Geçtiğimiz günlerde de yine bu şekilde beni aramışlardı ve IPHONE 4 kazandınız demişlerdi. Eğer check-up hizmeti satın alırsam adresime gönderileceğini söylemişlerdi. Israrla kredi kartı bilgilerimi almaya çalışan şahıs nedense telefon hakkında soru sorunca biz telefon satmıyoruz check-up satıyoruz. Telefon hakkında bilgimiz yok diyerek lafı değiştirdi. Nasıl oluyor da 235 TL check-up hizmeti satın alırsam 1280 TL değerinde telefon hediye vereceksiniz dedim ama siz kredi kartı bilgilerinizi verin hediyenizi size göndereceğiz diyerek geçiştirildi.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler