iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Çoklu Dahili Açılabilen Sanal IP PBX

Tek bir IP PBX sistemi ile aynı dahili numaralarını farklı farklı firmalara vererek kullandırabileceğinizi biliyor musunuz ?

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Tek bir sunucuya yüklenecek tek bir yazılım ile farklı farklı işyerleri için ayrı ayrı yazılım yüklemiş gibi her bir işyerine ayrı bir IP PBX sistemi verebilirsiniz. Bu sayede her bir firma için ayrı yazılım yüklemeye gerek kalmaz ve maliyetlerinizi en aza indirirsiniz. Hemen Elastix Türkiye – Türkçe Destek Hattı numaramızı arayın teknoloji uzmanımız size yardımcı olsun. Bu program lisanslıdır ve ücretlidir. Teknoloji uzmanımız size yazılımın adını ve üreticisini söylemek için sizden 1.000,00 TL ücret talep edecektir. Ayrıca bu yazılımı satın almaya karar verirseniz teknoloji uzmanımız firma ve sizin aranızda tercümanlık yaparak öğrenemk istediğiniz tüm bilgileri aktaracaktır. Yazılımın üretici firması ile yapılacak tüm görüşmeler e-mail aracılığı ile yapılacaktır. Yazılımın üretici firmasından gelen cevap olduğunda bizle iletişime geçmeniz hususunda kısa mesajla bilgilendirileceksiniz. Sizle yapılacak tüm görüşmeler Elastix Türkiye – Türkçe Destek Hattı numarası üzerinden yapılacaktır. Hemen arayın maliyetlerinizi en aza indirin.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Elastix, Teknoloji, Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler