iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Diyarbakır fatura ödeme merkezi bayiliği

Diyarbakır genelinde fatura ödeme merkezi bayilikleri verilmektedir. Fatura ödeme merkezi olarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca işyerinizde CallShop olarak hizmet verebilmenize de olanak sağlayan Uzman Fatura Ödeme Merkezi kısa bir süre için sizlere CallShop sistemini hediye olarak veriyor. %200 oranında gelir sağlayan CallShop sistemini hemen kullanmaya başlayıp karlı çıkabilirsiniz.

Müşterilerinize yurtiçi ve yurtdışı indirimli telefon görüşmeleri yaptırabilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz, internet ve telefon faturalarının tahsilatını yapabilirsiniz. Ayrıca internet faturasını ödemeye gelen müşterilerinize nakil işlemi yaparak nakil başına 40-50 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu muhteşem fırsatı kaçırmamak için hemen bayi temsilcimizi arayınız.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler