iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Ekran Kartı Driver Yükleyince Ekrana Görüntü Gelmiyor

Bilgisayarınıza format atıp yeniden Windows işletim sistemi yüklediğinizde veya ekran kartı driver’ını güncellediğinizde bilgisayarınızın ekranına görüntü gelmiyor ise çözümü için doğru adrestesiniz.

Öncelikle yapmanız gereken şey bilgisayarınızı güvenli modda açmaktır. Eğer bilgisayarınız güvenli modda açılıyor ise ekran kartınızda veya bilgisayarınızda donanımsal herhangi bir arıza yoktur. Bilgisayar güvenli modda açılmış iken Sistem Geri Yüklemeyi kullanarak bilgisayarınızı ekran kartı driver’ı kurulmadan önceki konuma getirirseniz veya ekran kartı driver’ını silerseniz bilgisayarınızın ekranına görüntü gelecektir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Yukarıda belirtildiği şekilde oluyor ise ve çözüm bulamıyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Uzaktan yardım ile 300 TL hizmet bedeli alarak, bilgsayarınızı bize göndermeniz halinde 100 TL hizmet bedeli alarak bilgisayarınızdaki sorunu gideriyoruz. (Kargo ücreti size aittir.)

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

NVIDIA GeForce ve ATI ekran kartları kullanılan tüm masaüstü bilgisayarlar, laptop/notebook/netbook’lar için aynı gün içerisinde cihazınız yapılıp geri gönderilmektedir. Farklı marka ekran kartı kullanıyorsanız lütfen bilgisayarınızı göndermeden önce marka ve model belirterek yapılıp yapılamadığını öğreniniz. Bilgisayarınız iGOTEK güvencesi altında onarılacaktır.

Kenan Demirok
Bilişim Uzmanı
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bilgisayar
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler