iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Elastix Auto Dialer

Elastix üzerine Call Center eklentisi kurularak Elastix Auto Dialer ve Elastix Predictive Dialer özelliği Elastix Server’lar üzerine eklenebilmektedir. Fakat bununla yapacağınız otomatik aramalarda bazı özellikler yoktur.

Elastix üzerinden yapılan otomatik aramalarda aranılan kişi çağrıyı cevapladığında:

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

1- Çağrı direk müşteri temsilcisine aktarılır.
2- Aranan kişi belirlenen ses kaydını dinledikten sonra müşteri temsilcisine aktarılır.

* Eğer numaraları otomatik olarak arayıp bir ses kaydı dinlettikten sonra çağrıyı sonlandırmak istiyorsanız bunu Elastix ile yapamazsınız. Bunu yapmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik hangi numaraların çağrıyı cevapladığını, hangi numaraların çağrıyı cevaplamadığını, hangi numaranın ses kaydını dinlediğini rapor olarak size sunuyoruz.

* Eğer numaraları otomatik olarak arayıp bir ses kaydı dinlettikten sonra 1′ basın, 2’ye basın, 3’e basın şeklinde seçim yapılmasını istiyorsanız bunu Elastix ile yapamazsınız. Bunu yapmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik hangi numaraların çağrıyı cevapladığını, hangi numaraların çağrıyı cevaplamadığını, hangi numaranın ses kaydını dinlediğini rapor olarak size sunuyoruz. Aranan numaraların yaptığı tuşlamaları da size rapor olarak sunuyoruz. Bu şekilde birden fazla seçimli anket yapmak da mümkündür. Dilerseniz ses kaydı da alabilirsiniz.

* Eğer numaraların geçerli olup olmadığını öğrenmek isterseniz bunu Elastix ile yapamazsınız. Bunu yapmanıza olanak sağlıyoruz. Hangi numaraların çalışır vaziyette olduğunu kontrol edip öğrenmenize olanak sağlıyoruz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Kenan Demirok
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31
0 850 333 07 27

Auto Dialer & Predictive Dialer

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler