iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Elastix kurulumu ve ağ ayarlarının yapılandırılması

Elastix nereden, nasıl indirilir ?
İndirilen dosya ne şekilde nereye kaydedilir ?
Kurulum için nasıl bir bilgisayar gereklidir ?
Kurulum nasıl gerçekleştirilir ?
Kurulum gerçekleştirildikten sonra sorunsuz çalışması için gerekli ağ ayarları nelerdir ?

Tüm bunları online olarak öğrenebilirsiniz. Toplam eğitim süresi yaklaşık olarak 1,5 saattir. Root şifresi nedir ? MySql şifresi nedir ? admin şifresi nedir ? vb. tüm bilgiler size öğretilecektir. Elatix kurulduktan sonra web ekrana nasıl erişilir ve login olunur, root ekrana nasıl erişilir ve login olunur bilgileride size öğretilecektir. Bu eğitimin ücreti 100 TL ‘ dir. Ayrıca bu eğitimde Elastix Server’ınıza local dışında nasıl erişilebileceği bilgisi ve gerekli modem ayarlarının tanımlanması da dahildir. Bu eğitimi aldıktan sonra kendi başınıza Elastix versiyonları indirmeyi, Elastix versiyonunu kaydetmeyi, Elastix’i nasıl bir bilgisayara kuracağınızı, Elastix’i nasıl kuracağınızı, Elastix’i kurduktan sonra ağ yapılandırmasının nasıl yapılacağını, Elastix Server’ınıza uzaktan erişilebilmesi için gerekli modem ayarlarının yapılandırılması hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca uzaktan erişimlerin nasıl yapılacağını öğrenmiş olacaksınız. (FTP – dosya sistemi erişimi, root ekran ve web ekran)

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Kenan Demirok
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Genel
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler