iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Elastix Nedir ?

Donanım olarak satılan santralleri bilmeyen yoktur. Donanım olarak satışa sunulan santraller ile yapılamayan pek çok şey Elastix ile yapılabilir. Elastix IP Santraldir. Bu özelliği sayesinde sadece santralin kurulduğu noktada hizmet vermeyle sınırlı değildir. Dünyanın her yerinden bu santrale bağlantı kurulup iç hat dahilisi atanması mümkündür. Dahililer arası ücretsiz görüşme olanağı sunan bu muhteşem sistem sayesinde sıradan santrallerin yapamadığı en güzel özelliğe sahip olabilirsiniz. Düşünün şubeleriniz ya da bayileriniz var. Kendi bulunduğunuz konuma bu sistemi koyarak tüm şubeleriniz arası ve bayileriniz arası ücretsiz görüşme yapabilirsiniz. Konferans özelliğide bulunmaktadır. Bu sayede aynı anda yüzlerce kişi birlikte toplantı yapabilirsiniz. Görüntülü arama desteklidir. Bu özelliği sayesinde konuştuğunuz kişileri görebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde son günlerde apartmanlarda ve sitelerin bloklarında da kullanılmaktadır. Sadece kapıya gelen kişiyi görmekle kalmayıp daireler arası ücretsiz görüşme de yapılaiblir. Bunun yanı sıra dairelere sabit hat takılmasına gerek kalmaksızın aynı panel üzerinden herhangi bir numara aranabilir. Bu şekilde kullanıldığında ise normal Turk Telekom tarifesine göre çok daha ucuz fiyatlardan faydalanılabilmesi mümkündür. Dilerseniz önödemeli dilerseniz sonradan faturalandırma şeklinde kullanabilirsiniz de. İnternet tabanlı çalıştığı için kablosuz çalışma özelliği de mevcuttur. Normal cep telefonu hatları, Turk Telekom sabit hatları ve göçebe numaralar da sisteme entegre edilebilmektedir. Bu sayede bu numaralara gelen çağrılar da karşılanabilir.Elastix başlıbaşına bir santraldir ve bu santralde yapamayacağınız hiçbirşey yoktur.Sınırsız kullanıcı tanımlama sınırsız gelen arama karşılama vs.vs.Elastix ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sistemden yararlanmak için hemen irtibata geçiniz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Kenan Demirok
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Elastix
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler