iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Elastix Otomatik Arama Modülü

Elastix sistemi içerisinde predictive dialer bulunmaktadır. Bu predictive dialer ile otomatik arama yapılması mümkündür. Önceden hazırlamış olduğunuz telefon numarası listesini Elastix sistem içerisine koyduktan sonra tüm aramalar otomatik gerçekleştirilir ve aramayı cevaplayan olması halinde telefon görüşmesi anında elemanınıza aktarılır.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Dilerseniz bir ses kaydı ekleyerek telefonunu açan kişiyi elemanınızla görüştürmeden önce bu ses kaydını dinletebilirsiniz. Elastix otomatik arama modülününün kurulumu ücretlidir. Elastix otomatik arama modülünü nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız üzülmeyin. Teknoloji uzmanımız sizden hçbir ücret almadan Elastix otomatik arama modülünü kullanmayı öğretecektir. Hemen Elastix Türkiye – Türkçe Destek Hattı nuamramızı arayın ve size özel teknoloji danışmanızdan hizmet alın.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Elastix, Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler