iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Elastix Türkçe Destek

Elastix açık kaynak kodlu orjinali İspanyolca olarak tasarlanan ve İngilizce olarak kullanıma sunulan, dilerseniz içerisinden seçeneklerden dil değişikliği yapıalrak farklı dillerde kullanılabilen bir yazılımdır. Elastix ücretsiz olmasına rağmen gerek kurulum gerek kullanım olarak asterisk sistemine aşina olmayanlar için zordur. Elastix açık kaynak kodlu yazılımı resmi oalrak hazırlayıp kullanıam sunan firma yine kendisi gibi açık kaynak kodlu ve ücretsiz olan Asterisk yazılımı kullanıalrak oluşturulmuştur. İçerisinde freePBX sistemini barındırır.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Elastix destek resmi oalrak iki dilde verilmektedir. => İspanyolca ve İngilizce. Türkiye’de Elastix destek resmi olarak yoktur. Genellikle çoğu kişi kulaktan dolma ve internetten edindiği yüzeysel bilgilerle Elastix kurulumu yapmaktadır. Bu yüzden gerek güvenlik gerek stabilite açısından sorun yaşamak mümkündür.

asterisk-elastix-freepbx-trixbox

Kurumsal hizmet veren firmamız bünyesinde Elastix üzerine özel eğitim almış personelimiz mevcuttur. Elastix ile ilgili her türlü sorununuza en güvenilir çözümü sizlere sunmak için profesyonel yardımı size sağlıyoruz. Yapılan işe en az bir ay garanti vererek bir ay içerisinde herhangi bir sorunda ek ücret almadan gerekli her şeyi yapıyoruz.

Kurulumdan kullanım eğitimine, standart özelliklerden kişiselleştirilmiş özelliklere varıncaya kadar ihtiyacınız ne ise sizler için yapıyoruz. En önemlisi birebir telefonda Türkçe konuşabileceğiniz, Türkçe destek alabileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Dilerseniz yerinde servis veriyoruz. Ayrıca e-mail ve SKYPE ile de destek alabiliyorsunuz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

iGOTEK Kurumsal Çözümler
Kenan Demirok
0 555 204 09 25

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Elastix
Etiketler:
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler