iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Elastix Yardım

Elastix sistemini kullanırken sistem ayarlarının tamamını doğru bir şekilde yapmaz iseniz Elastix sistemi düzgün çalışmaz. Elastix IP PBX kullanırken herhangi bir yardıma ihtiyacınız olması durumunda bize ulaşmanız halinde size yardımcı oluyoruz. Elastix yardım için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Elastix Türkiye – Türkçe Destek Hattı numaramızı aradığınızda Elastix hakkında bilmek istediğiniz herşeyi öğrenebilirsiniz. Elastix kullanımı hakkındaki tüm bilgileri hiçbir ücret almadan sizinle paylaşıyoruz. Kurulum gerektiren işlemler ve yapılması gereken ayarlar olması durumunda sizden ücret talep ediyoruz. Elastix Türkiye – Türkçe Destek Hattı nuamramızı arayın ve Elastix hakkında herşeyi öğrenin.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Elastix, Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler