iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Fatura ödeme merkezi bayiliği veren bankalar

Bankalar fatura ödeme merkezi bayiliği vermek için çok yüksek miktarlarda teminat istemektedir. İşyerinizde başka iş yapmanıza izin verilmemektedir. Bu yüzden fatura ödeme merkezi bayiliği almak isterseniz merkezi İstanbul’da olan Uzman Fatura Ödeme Merkezi bayisi olmanızı tavsiye ederiz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Uzman fatura ödeme merkezi bayiliği Türkiye geneli tüm illere verilmektedir. A’dan Z’ye tüm kurumların faturasını ödeyebilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz, internet, adsl, digiturk, d-smart, ttnet, tedaş, bedaş, aski,iski, iğdaş, sabit telefon, ev telefonu, iş telefonu, Turk Telekom, Avea, Turkcell, Vodafone ve daha pek çoğunu ödeyebilirsiniz. Fatura başına 1 TL para kazanabilirsiniz. Bayilik almak için alttaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler