iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Fatura Tahsilat Merkezi Bayiliği

Fatura tahsilat merkezi bayiliği işlemleri iGOTEK Kurumsal Çözümler tarafından Profesyonel Hizmet Anlayışı ile sağlanmaktadır. Fatura Tahsilatı için tarafımızca geliştirilmiş kurum sorgusu (API CODE) alt yapısı ile çalışan Fatura Tahsilat Sistemi tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Fatura Ödeme Noktası Açmak ciddi bir iştir, müşterileriniz size faturalarını ödediğiniz anda sisteme yansımalıdır. Ülke çapında Fatura Tahsilat Bayiliği veren iGOTEK Kurumsal Çözümler, Fatura Ödeme Merkezi Açmak isteyenler için Türkiye’nin ilk Online Ödeme Altyapısını Sunmaktadır. Bizimle çalışan Fatura Ödeme Merkezleri dışında aynı zamanda bizim altyapımızı kullanmakta olan bir çok alt merkez bulunmaktadır. Çünkü iGOTEK Kurumsal Çözümler Online Fatura Ödeme alt yapısını gün geçtikçe geliştirmekte olan bir firmadır.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Neden Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Açayım?

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Fatura Bayiliği kar marjı yüksek olan bir sektördür. Online Fatura Ödeme Merkezi açtığınızda tüm kurumların fatura tahsilatını yapabilen bir firma haline gelirsiniz. Ayrıca isterseniz sizde Fatura Ödeme Noktası Bayiliği verebilirsiniz ve bu bayilerdende kar elde edebilirsiniz. Sizin Yetkili Ödeme Merkezi olduğunuza dair ayrıca bir lisans sahini olabilirsiniz. Diğer Fatura Ödeme Sistemleri çok sayıda bayiye hizmet veremeyebilir. Çünkü tek bir sorgu alt yapısı kullanıyor olabilir. Ancak iGOTEK Kurumsal Çözümler %100 kurum sorgu alt yapısı ile çalışmaktadır ve bu size büyük avantaj sağlayacaktır.

Bayi Temsilcisi
Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler