iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Fatura Tahsilat Merkezi Nedir ?

Tüm faturalarınızı yatırabileceğiniz işyerlerine verilen isimdir. Fatura tahsilatı merkezleri abone ve kurum arasında aracılık hizmeti vererek işyerine gelen müşterilerinin faturalarını tahsil edip kuruma iletmekle yükümlüdür.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Ayrıca fatura tahsilatı merkezlerinde kontör satışı da yapılmaktadır. Hattınıza gsm TL yüklemesi de yapabilirsiniz. Fatura tahsilat merkezleri faturanızın neden yüksek veya düşük geldiğini bilmez. Fatura tahsilat merkezleri aracılık hizmetleri veren firmalardır. Ödediğiniz fatura bedelleri fatura tahsilatı merkezi tarafından ait olduğu kuruma ödenir. Fatura tahsilatı merkezleri tahsil ettiği her bir fatura için 1 TL kazanır. Fatura Tahsilat Merkezi açmak için bayi temcilsimizle irtibata geçebilirsiniz.

Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler