iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Finansbank Ekstre Harcama Sözü Taahhütü Sözünde Durmuyor !

Finansbank yıllık kredi kartı aidatı alıyor. Haksız yere alınan bu ücretin iadesini istemek herkesin en doğal hakkı. Ancak banka öyle güzel bir dolandırıcılık yöntemi bulmuş ki vatandaşı kazıklamaya devam ediyor.

Müşteri hizmetlerini arayarak ekstreme yansıtılan kredi kartı yıllık aidatın iadesini talep ettim. Geçmişe dönük işlem yapılamayacağını ancak bir daha bu şekilde bir ücret gelmemesi için aylık 800 TL harcama yapmam gerektiği söylendi. Kabul ederek bu kampanyaya dahil oldum. Artık kredi kartı ücreti alınmayacaktı. Ancak bir şart vardı: Eğer aylık harcamam 800 TL altında olursa 5 TL ücret ödemem gerekecekti. Bu da taahhüt yerine getirilmez ise ödenecek ücret. Nitekim bir defa başıma geldi. Bir aylık harcamam 800 TL altında oldu ve benden 5 TL ücret aldılar. Bunun dışında 800 TL altına hiç inmedim.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bugün kredi kartı dönem içi işlemleri incelerken farkettim ki 79 TL yıllık kart aidatı şeklinde bir ifade var. Aradım ve bu ücretin neden alındığını sordum. Medem ki ben bir kampanya dahilinde bu kartı kullanıyorum ve benden bir ay da düşük işlem hacmi nedeniyle ekstra ücret ödettirildi neden benden kart aidatı alınıyor ? Müşteri hizmetleri lafı eveleyip geceledi. Nitekim kredi kartını iptal etmelerini istedim.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler