iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Güngören Belediyesi Çöp Arabası Park Halindeki Araca Zarar Verdi

Aracımla İpek Sokak-Güngören-İSTANBUL üzerinde hareket halinde iken Emlak konut siteleri karşısında çöp arabası görevlisi çöp konteynırını çöpe boşalttıktan sonra gelişi güzel bir şekilde yol kenarında park halinde olan siyah aracın üzerine doğru fırlattı. Çarpma sesini yaklaşık 15 metre uzaklıktan duydum. Aldırış etmeden hareket etmeye başlayan araca atlayarak olay yerinden uzaklaştı. Söz konusu araç yokuş aşağı parkedilmiş ve bağajı yokuş yukarı konumda duruyor idi. Aracın bağaj kısmından hasar aldığını çıkan çarpma sesinden farkettim. Söz konusu aracın arkasında duran bir adet çöp konteynırı ve gerisi ise tamamen boş olması yani park halindeki aracın çöp toplama görevlilerinin işlerini yapmasına engel olmayacak şekilde park edilmiş olması ve buna rağmen zarar görmesi beni sinirlendirdi. Benim aracıma da bu yapılabilir diye düşündüm. Çöp konteynırının peşinden ilerleyip plakasını aldım. Az önce sikayetvar.com isimli siteye şikayet yazdım. Yarın sabah da bir fırsatını bulup Bakırköy’den Güngören Belediyesi’ne giderek ilgili birimi bulup bu şikayetimi dile getireceğim.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Aracınıza bu şekilde zarar verilirse lütfen fotoğrafını çekip belediyeye karşı dava açın. Eğer aracınız kaskolu ise dava açmayla uğraşmayıp aracınızı yaptırın ve bu çektiğiniz resmi de sigorta şirketinize verin. Onlar gerekeni yaparlar. Siz hiçbirşeyle uğraşmazsınız. Lütfen çevrenizde gelişen bu tarz olaylara karşı sessiz kalmayın. Bir gün sizin başınıza da gelebilir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

İki ayaklı hayvanlar olarak nitelendirdiğim şahıslar başkalarının o aracı almak için aylarca belki de yıllarca çalıştığının farkında değil. Allah böylelerine ev-araba almak nasip etmesin. Amin.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler