iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

icralık mallar internette ihalede

Her gün yüzlerce kişi hakkında icra takibi başlatılmaktadır. İcra ile borca karşılık alınan mallar ihale ile satışa sunulmaktadır. Genelde taşınmaz olarak adlandırılan ev, araba, dükkan vb. mallar ihale ile satışa sunulmaktadır.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Eskisi gibi ikinci el ev eşyasına talep yoktur. Bu yüzden bu tarz mallara artık haciz getirilmiyor. Durum böyle olunca cep telefonu, bilgisayar vb. malları ihale ile ucuza alamıyoruz. Fakat bir site var ki ihale ile ne isterseniz satışa sunuyor. Tek fark ikinci el değil de yeni kutusunda olan orjinal malları ihale ile satıyorlar.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

www.matiki.net

Tüm ihaleler güvenlidir. Teklif verirken teklif bedeli ödemeniz gerekmektedir. İhale sonuçlandıktan sonra verilen tüm teklifler görüntülenebilmektedir. siteye üye olurken verilen kişisel bilgiler anında Nüfus müdürlüğünden sorgulanmaktadır. Sahte üyeliklerin açılmasına karşın önlem alınmıştır. Sanal ortamda güvenilir ihaleler ile sizde ucuza mal alabilirsiniz. Cep telefonu, bilgisayar, usb bellek….

SPONSOR REKLAM

Sanal İhale Sitesi Kurulur.
Sistemin işleyiş Şekli İhtiyacınıza Göre Belirlenir.
Sadece 10.000 TL Masraf İle Sizde İnternet Üzerinden Hemen Sanal İhale Düzenlemeye Başlayabilirsiniz.
0 555 204 09 25
Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Teknoloji
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler