iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

iGOTEK Auto Dialer Sesli Mesaj Yollama Programı

Elinizde bir ses kaydı var ve bunun tüm müşterilerinize dinletmek istiyorsunuz. Eğer iGOTEK Auto Dialer kullanmıyorsanız bunu yapmanız çok yorucu ve bi o kadar da zahmetlidir. iGOTEK Auto Dialer kullanarak bu işlemi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

-Program tamamen Türkçe’dir.
-Lisans korumalıdır.
-Kullanımı çok kolaydır.
-Destek ücretsizdir.
-Güncellemeler ücretsizdir.
-Ömür boyu lisans garantisi vardır.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Tüm voip hatlar ile uyumlu çalışmaktadır. SIP ve H323 formatlarını destekler. G711 codec ile çalışır. Kurulumu çok basit ve hızlıdır. Kullanıcı adı, şifre ve IP ile çalışablmektedir. Kullanıcı adı ve şifre olmadan sadece IP ile çalışabilmektedir. STUN tanımlaması yapılabilmektedir. Proxy tanımlaması yapılabilmektedir. Normalde 5060 portu kullanmaktadır ancak farklı portlarla da çalışmak mümkündür. Eşzamanlı arama sayısını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Aynı anda yüzlerce kişiyi arayabilirsiniz. FCT veya GSM GATEWAY kullanarak cep telefonu hatlarından ve sabit hatlardan arama yapılması mümkündür. Detaylı rapor alabilirsiniz. Ses kaydını dinlettikten sonra aramayı direk sonlandırarak gereksiz telefon görüşmesi ücretlerini fazladan ödemenize engel olur, paranız cebinizde kalır. Ses kaydından sonra müşterinizin seçimini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz tuşlama yaptırırsınız, dilerseniz müşterinin ses kaydını alırsınız.

Kenan Demirok
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

SKYPE: igotek

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler