iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

iGOTEK Auto Dialer

Asterix tabanlı karışık sistemlerle uğraşmaktan sıkıldıysanız ya da İngilizce programları kullanamıyorsanız ve karmakarışık sistemlerle çalışmaktan bıktıysanız size özel Türkçe olarak kullanabileceğiniz Windows tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan bir çözümümüz var.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Programımız için lisans satın almadan önce demosunu kurarak test etme imkanı sunuyoruz. Hat başı lisanslama politikamızdan dolayı çok yüksek ücretler ödemeden düşük hat çıkışlı lisans satın alarak programımızın verimliliğin test edip görmenize olanak sağlıyoruz. Hat çıkış sayınızı yükseltmek istediğinizde size baştan satın almaya zorlamıyoruz. Satın almış olduğunuz paket ile satın almak istediğiniz paket arasındaki fiyat farkını ödediğinizde hat çıkış sayınızı yükseltiyoruz. Farklı sürümler arası geçiş imkanını da sizlere sunuyoruz. Mevcut lisans sahiplerine programın yeni versiyonlarını ücretsiz veriyoruz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Aynı anda binlerce kişiyi arayarak reklamınızı iletebilir ya da anket yapabilirsiniz. Numaraların geçerliliğini kontrol edebilirsiniz. Cevapsız çağrı bırakabilirsiniz. Uzun zamandır yurtdışındaki büyük ölçekli firmalara lisans verilerek programımızı kullanmaları için imkan sağlamaktayız. Türkiye’deki bazı firmalarında bu şekilde ihtiyaçları olduğunu görerek Türkiye’deki firmalar içinde lisans vermekteyiz. Programımızın hem ingilizce hemde Türkçe dili bulunmaktadır. Dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz.

Reklam amaçlı, anket amacıyla, cevapsız çağrı bırakma amacıyla, bilgilendirme amacıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz ses kaydını müşterilerinize iletebilirsiniz. Müşterilerinizin ses kaydını alabilirsiniz. Müşterilerin telefondan yaptığı tuşlamaları rapor olarak görebilirsiniz.

Kenan Demirok
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31
0 850 333 07 27

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler