iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

İstanbul – Avcılar Belediyesi Yetimhane Yaptırıyor Dolandırıcılığı

Son günlerde İstanbul ili Avcılar belediyesinde dolaşan bazı kisi veya kisiler Avcılar belediyesi yetimhane yaptıracak diyerek vatandaştan bağış adı altında para toplamaktadır.

İstanbul – Avcılar Belediyesi veritabanlarında kayıtlı olan cep telefonu numaralarına kısa mesaj göndererek böyle bir olay olmadığını ve vatandaşın dikkatli olmasını bildirdi. Lütfen dolandırıcılara karşı dikkatli olun ve olası dolandırıcılık vakalarında polise ihbarda bulunun.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Avcılar Belediyesi tarafından gönderilen kısa mesaj içeriği: “Belediyemiz adina para toplamaya calisildigi tespit edilmistir. Belediyemiz, hicbir sekilde halkimizdan para toplamamaktadir. Bu tür dolandirma yöntemlerine itibar etmeyiniz. Bu tarz taleplerde bulunan kisi ya da kisileri emniyet güclerine bildiriniz. Avcilar Belediye Baskani Dr. Handan TOPRAK BENLI”

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler