iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

itunes – Satın Alınan Müzikler Bilgisayara Nasıl Aktarılır ?

Apple itunes programı ile veya Apple iphone ile müzik satın alabiliyorsunuz/indirebiliyorsunuz. Peki ya satın aldığınız / indirdiğiniz müzikleri bilgisayara aktarmak/kopyalamak isterseniz bunu nasıl yapacaksınız ?

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bilgi Destek Hattı numaramızı aradığınızda size adım adım neler yapmanız gerektiğini öğretiyoruz. Bu sayede hiçbir zorluk yaşamadan tüm müziklerinizi bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz bu müzikleri CD’ye kayıt eder arabanızda dinlersiniz, dilerseniz de farklı telefonlara yükleyebilirsiniz. Hemen Bilgi Destek Hattı numaramızı arayın ve teknoloji uzmanımız size neler yapmanız gerektiğini öğretsin. Üstelik bilgi paylaşımı yaptığımız için sizden hiçbir şekilde para istemeyeceğiz. Bizi telefonunuzla aramanız yeterlidir.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler