iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

KURECELL – kürecell

www.kurecell.com.tr web adresine ve 02322230333 nolu telefona sahip toplu sms gönderme firması yasal olarak çalışma faaliyeti belgeleri olduğunu iddia etmektedir. Doğruluk payını her ne kadar bilmesek de bu firmadan şirket hattımıza gelen toplu sms reklamlarından dolayı bu firmanın kişilerin cep telefonu numaralarını toplayarak çeşitli kişilere pazarlama yoluna gittiğinden şüphelenmekteyiz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Yazı içeriği, içerikte adı geçen firmanın talebiyle geçici olarak gizlenmiştir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra yapılması gereken işleme karar verilecektir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

30.09.2013 tarihinde şirket hattımıza bu firmadan reklam gelmiş olup aynı tarihte farklı firma yada kişi olduğunu iddia eden yerlerden de reklam mesajı gelmiştir. Bu sebeple yasal yüzünün yanı sıra illegal bir yüzü de olduğunu düşünmekteyiz. Başlıksız sms diye adlandırılan sms hizmetini hiçbir firmadan almayınız. Telefon numaralarını kişilerin rızası olmadan almak, satmak, kullanmak, ticari amaçla reklam mesajı yollamak suçtur. Suça ortak olmayın.

Bu mesaj içeriğinde geçen telefon numaraları size mi ait ? destek@igotek.net adresine e-mail göndererek savunmanızı gönderebilir ve bu yazı içeriğinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. İşlem ücretsiz olup imzalı belge talep edilecektir.
Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler