iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Lazer Epilasyon Sonuçları Kalıcı Mıdır ?

Lazer Epilasyonda lazer enerjisi kıl folikülüne (köküne) uygulanır. Folikül tarafından emilen lazer enerjisi ısıya çevirilir. Ortaya çıkan yüksek ısı ile kıl folikülü harap olur. Kılların gelişim ve uzamasından kıl folikülü sorumludur.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Lazer enerjisi ile harap olan kıl folikülünün kıl üretme ve uzatma yeteneği kaybolur. Başarılı lazer epilasyo nsonrası kılların azaldığı ve yok olduğu bölgelerdeki kılların yeniden çıkması ve uzaması söz konusu değildir. Kişilerin yaşam sürecinde lazer epilasyon uygulaması sonrası vücut hormonal dengesini ilgilendiren herhangi bir hastalık durumunda, bozulan hormonal dengesine bağlı oalrak kılların yenide nartabileceğini de unutmamak gerekir. Ayrıca yaşla beraber bazı vücut bölgelerinde tüylenmelerin olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Sağlık
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler