iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Lig TV adı altında dolandırıcılık

  • facebook-share
  • tweet-it

“LIG TV de sok kampanya Gunde 1 Liraya LIG TV firsati icin bugun son gun. Kamapanya sifreniz. LIG4582 indirim firsatini kacirmamak icin hemen arayin 02169120077″ Mesaj 05370487364 numaralı hattan gelmiş.

Diğer numaramıza da benzer içerikli ve aynı indirim şifresini içeren bir mesaj gelmişti. Demek ki bu şifre herkese gönderiliyor. Şimdi gelelim dolandırıcılık unsurlarına:

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation

-Kişinin önceden onayını almadan ticari amaç içeren reklam mesajı gönderilmesi kanun koyucular tarafından yasaklanmıştır.
-Abonelik sözleşmesi düzenleyen firmanın bağlı çalıştığı firmanın kampanyalarını sanki kendi kampanyaları gibi göstermesi yasakalnmıştır.
-Sözde inidirm şifresi adı altında bildirilen şifre olsa da olmasa da sonuç aynıdır. Aslında böyle bir durum yoktur. Dilediğiniz bayiden aynı avantajlarla işlem yapabilirsiniz.
-Açık hat diye tabir edilen illegal yollarla açımış numaradan mesaj gönderilmiş.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation

Bu firmaya güveniyor musunuz ? Evet ise buyrun arayın o zaman.

Bu mesaj içeriği hakkında şikayetleriniz için destek@igotek.net e-mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.
Sanal Teklif Platformu
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

E-Mail adresiniz gizli kalacak. İşaretli alanlar zorunludur *

*


Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler