iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Logitech M185 Wireless [Kablosuz] Mouse

Logitech M185 Wireless [Kablosuz] Mouse kullanırken sürekli açık tutarsanız arada sırada takılmalar yapmaktadır. Bu problemi giderebilmek için mouse altında bulunan açma kapama düğmesini kullanarak mouse bir defa kapalı konuma alıp sonra geri açık konuma alın.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Artık mouse tekrar düzgün çalışmaya başlayacak. Bu problemin bilgisayarla bir ilgisi yoktur. Çünkü dört farklı bilgisayarda denenmiştir. Mouse arızalı olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü aynı mouse dan elimde 3 adet bulunmaktadır. Hepsinde aynı sorunu yaşadım ve hala yaşıyorum.

Bilgisayara takılı kablosuz dongle ile mosue arasında faza mesafe yoktur. Bu yüzden mesafenin de sorun olması imkansız. Aynı hizada yaklaşık 40-50 cm mesafe.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Teknosa’da 29,90 TL, Bimeks’te 24,90 TL olarak ürünün satış fiytı bulunmakta. Ayrıca Bimeks’ten aldığınızda bir sonraki alışverişinizde kullanmanız için size 2 TL hediye çeki verilmekte. İki adet Teknosa’dan aldıktan sonra Bimeks’te indirime girdiğini görünce bir adet de oradan aldım.

Tasarımı, ele oturuşu, görünümü ve kullanımı gayet rahat. Arada sırada takılma problemini dert etmezseniz ürün güzel. Eğer kullanmadığınız zaman kapatıyorsanız bu takılma sorununu yaşamıyorsunuz. Ben sürekli açık bıraktığımdan ötürü yaşıyorum. ama sürekli açık bırakılsa dahi böyle bir sorun olmaması gerekir. Kullandığım Microsoft mouse bu tarz bir sorun yaratmıyor.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bilgisayar
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler