iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

LSD Nedir ?

Albert Hofmann tarafından keşfedilen Lysergic Acid Diethylamide (LSD), kullanımının suistimal edilmesi sonucunda uyuşturucu kapsamına sokularak üretimi yasaklanmıştır.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

100uq ve 120uq başlangıç düzeyi olup 180uq ve 200uq yüksek dozdur. Yüksek doz kullanımda ölüm tehlikesi mevcuttur. Dilin üzerine konulup 10-15 dakika bekledikten sonraki 10-15 dakikada etkileri birden başlar.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Zaman kaymasına sebep olur, beş dakika beş saat gibi gelebilir. Müziğin daha tatlı olmasını sağlar. Müziğin sesi uzaktan geliyor gibi hissedilebilir. Gözler kapatıldığında görsel olarak muhteşem bir şölen görülebilir. Cennete ve cehenneme gidip gelebilirsiniz. En küçük yapı hücreden tüm büyük sistemlere kadar var olan bilgiler bi anda beyninizin içine dolabilir. Kişi bu kadar bilgiyle baş edemeyebilir. Beyni ve düşünceyi hızlandırır. Şekillerde kötüleşme olabilir. kounuşurken takılmalara sebep olabilir. Enerji verebildiği gibi kişiyi yavaşlatabilir de. Eğlence amaçlı olarak dans ve müziğin olduğu yerde kullanıldığı tespit edilmiştir. Tek başına olunduğunda psikolojik olarak olumsuz etkilenmek mümkündür. Piyasada LSD adı altında benzer maddelerin satıldığı tespit edilmiştir. Flash Back diye adlandırılan maddenin etkisi bittikten sonra aylar yıllar sonra dahi ortaya çıkabilecek bir duru msöz konusudur. Bu flash back ler bazen iyi bazen kötü olabilir. bu durum tamamen kişinin psikolojik durumuna bağlıdır. Olumlu ve olumsuz yönleri mevcuttur.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Goodbye
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler