iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Merkezi Kayıt Kuruluşu ( MKK ) Nedir ?

Eğer banka hesabınızdaki vadesiz hesabınızdaki parayı kullanarak fon alım satımı yapıyorsanız bu ismi mutlaka duymuşsunuzdur. Bu kurumun web sitesi üzerindne işlem yaptığınızda tüm bankalarda bulunan hesaplarınızı (fon işletilen hesaplar) görebilirsiniz. Fonlarınız ile ilgili işlem yapabilirsiniz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 592 211 42 42 numarasını arayınız.

Banka hesabınızdaki yatırım fonlarının (günsonu bakiyesinin) toplam değerinin 10.000 TL ve üzerine çıkması durumunda, Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafindan sicil üretimi ve şifre gönderimi gerçekleştirilmekte ve bu işlem için Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafindan ilk şifre gönderimi sırasında sadece bir defaya mahsus olmak üzere “hesap açma ve sicil şifre gönderim ücreti” talep edilmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 592 211 42 42 numarasını arayınız.

Elma hesabı, çalışan hesap gibi banka hesapları bu kapsamdadır. MKK tarafindan “hesap açma ve sicil şifre gönderim ücreti” Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi dahil olmak üzere 5,25 TL olarak belirlenmistir. Bu tutar hesabınızın olduğu banka tarafından sizden tahsil edilmekte ve MKK’ya iletilmektedir.

Merkezi Kayıt Kuruluşu Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 655
Web Sitesi: www.mkk.com.tr

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 592 211 42 42
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 592 211 42 42
 
Not: 0 592 211 42 42 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından altı saniyede bir yirmi dört kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
Kategori: Genel
  • facebook-share
  • tweet-it

E-Mail adresiniz gizli kalacak. İşaretli alanlar zorunludur *

*


Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler