iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Mobil sms göndermek işimizi arttırdı.

Geçenlerde yeni bir şube açtık. Açarken acaba müşterilere bu şubenin reklamını nasıl yaparız diye düşünürken biraz kaygılıydık. Şubemizi açtığımız yerde başka mağazalarda vardı ve bu mağazalara zaten alışmış olan halkı kendi mağazamıza nasıl çekecektik. 

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

İşte tam o esnada bu firmayı bulduk. 50 TL alışveriş yapana 5 TL hediye çeki vereceğimizi bildiren kısa mesajları sms olarak şubemizi açtığımız bölgedeki potansiyel müşterilerimize gönderdiler. Şubemizin açılışını gerçekleştirdiğimiz gün mu sms lerin faydasını görmeye başladık. İnanılmaz derecede çok satış oldu. Bunu fırsat bilerek haftda bir gün kampanya yaparak tüm ürünlerde %10 oranında indirim yaptığımızı bildiren mesajları müşterilerimizin cep telefonuna gönderdik. Mesajların ulaşma zamanı elbette çok önemliydi. Tam hafta sonu sabah 9-10 arası aynı anda tüm müşterilere ulaşmıştı mesajımız. Bu çok güzel birşey oldu bizim için. Çünkü zamanında gönderilmesi çok önemliydi.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

O hafta sonu inanılmaz derecede çok satış yaptık. zaman zaman bu şekilde kampanyalar yaparak mobil sms toplu mesaj gönderiyoruz. Bu firma çok kaliteli bir firmadır. Herkese tavsiye ederim.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Genel
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler