iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Organik Hit Seo Porgramı Hakkında

Organik Hit programının ne olduğunu öncelikle anlatmak istiyorum. Bir anahtar kelime belirlersiniz, sitenizin adını yazarsınız. Program bu anahtar kelimeyi google da aratır. Eğer ilk 10 sayfada siteniz bu anahtar kelime ile çıkıyor ise bu program işe yarayacaktır. Sitenize saatte kaç hit gelemsini istediğinizi belirliyorsunuz. Programı kullanan kullanıcılar bu programı açık tutup işlem başlattıkları takdirde puan kazanıyorlar, kazanılan puanlar ile de sizin siteniz işlem görmüş oluyor.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Sitenize google üzeirnden kullanıcılar giriyor ve belirlenen sürede geziyor. Sizde başkalarının sitesinde gezmiş oluyorsunuz. Bu yüzden google üstünden sitenize sürekli farklı farklı kullanıcılar girdiğinden siteniz google da görünme seviyesinde yükselecektir. En azından bu şekilde söylüuor bu programın yapımcıları.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

İki site üzerinde aynı anahtar kelime ile denedim. İki gün boyunca programı çalıştırdım. Yaklaşık bir ay aydır google’da ikinci sayfada çıkan bu iki sitede değişti. Bir tanesi üçüncü sayfaya bir diğeri de dördüncü sayfaya geriledi. Bu yüzden bu progrmaı kullanmaktan vazgeçtim. Bu benim kendi kişisel deneyimimdir. Program belki gerçekten işe yarıyordur. Ama benim için kötü oldu. Sonuçta bu anahtar kelime ile google da ikinci sayfada çıkmak için iki ay uğraşmıştım. İlk sayfaya gelelim derken daha geriye gittik.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Teknoloji
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler