iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Panax

“KALP DAMAR ŞEKER TANSIYON ve IKTIDARSIZLIK gibi rahatsizliklara bitkisel PANAX bugune ozel 2 adet alana Nokia Cep Kamerali Telefonu HEDIYE Siparis. 05321111108” içerikli mesaj 05319970722 numaralı hattan gelmiş.

Vay be adamlara bak, yüz binlerce bilim adamı bir araya gelmiş aynı anda neleri neleri tedavi ediyorlar. Bizim saf milletimiz de inanıp bu numaraları arayıp ucu sivriltilmiş kazığa oturuyor. İyi valla doktora gitmeyelim

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

“Panax isimli üründen kullandım benim kuş birden havalandı.” 70 yaşında ihtiyar amca.
“Panax kullandım kalbimdeki damar tıkanıklığı birden açıldı. Lavabo açıcı gibi birşeymiş ya ne güzel.”
“Panax kullandım artık canım tatlı çekmiyor. Tatlı masrafından kurtuldum.”
“Panax kullandım kafayı buldum.” Şarapçı.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Panax kullananlar ne güzel yorumlar yazmışlar. Şaka bir yana böyle yorumlar yok ama sizleri bu ve benzeri şekillerde kandırıyorlar. Nokia Cep Kameralı Telefonu nedir yaaaaa ??? Arkadaşım sen ilkokula da gitmemişsin anlaşıldı.

Dolandırıcılar artık ne yapacağını şaşırdı. Siz siz olun dokturunuza güvenin ve bu tarz ürünlerden uzak durun. Aynı anda her derde deva bir ürün nerde görülmüş. Tamam bitkisel ürünler bazı şeylere iyi gelir aama yakında kanseri tedavi ettiklerini iddia edecekler yaaaa.

Bu mesaj içeriği hakkında şikayetleriniz için destek@igotek.net e-mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.
Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler