iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Sahibinden.com görevlileri spam ilanlara bilerek ve isteyerek izin veriyor…

Sahibinden.com isimli web sitesinde çok büyük bir ayrımcılık yapılmaktadır. Eğer ücretsiz ilan veriyorsanız ikinci sınıf muamele görüyorsunuz ve ufacık hatalar nedeniyle veya saçma sapan sebepler nedeniyle ilanınız yayınlanmıyor. Ancak ücret ödeyip mağaza açarsanız size her türlü şeyi yapmanıza izin veriyorlar.

Mesela A şehrinde bulunan bir arsa ilanını B şehri olarak girmenize müsade ediyorlar. Ya da aynı ilanı defalarca girmenize izin veriyorlar. Sadece örnek olması amacı ile iki resim ekliyorum. Bu iki resimde sahibinden.com’da mağazası bulunan birinin aynı ilanı defalarca İstanbul ilinin farklı ilçeleri belirtilerek verilmiş olup ilan içeriğindeki resimler ve yazılar tamamen birbirinin aynısıdır.

2

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

1

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Genel
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler