iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Sharp Quattron Nedir ?

Bilindiği üzere RGB yani kırmızı-yeşil-mavi üçlemesinden tüm renk tonları elde edilmektedir. Tüm tvler, monitorler ve resimler dahi bu mantık çerçevesinde oluşturulmaktadır. Ancak Sharp bu noktada öyle bir değişiklik yaptı ki Sarı renginide bu üçlemeye katarak 3 yerine 4 farklı renk mimarisinin temelini attı. Şuanda dünya da ilk ve tek olma özelliği gösteren bu teknoloji sayesinde tvde görünen sarı renginin kırmızı/yeşilimsi tonunun önüne geçilerek sarı tonlarının daha belirgin gösterilmesi sağlandı.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Quattron teknolojisi sayesinde görüntü kalitesi arttırılmıştır. Geliştirilmiş renk alanı ve renk tonlarının daha iyi üretilmesi özellikle altın, sarı, yeşil, mavi ve kahverengi tonlarında kendisini göstermektedir. Renkler daha parlak ve doğal görünmektedir. Ayrıca tümden led arka ışık teknolojisi de bu teknoloji beraberindedir. Dimming özelliğine artık ihtiyaç olmayacak şeklinde bir şey söylesem yanlış olmaz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Genel
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler