iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Sitedeki Bir Yazının Kaldırılması İçin İstekte Bulunmak

Web sitelerimizden herhangi birinde bulunan bir yazının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen aşağıda yazılı adımları takip ediniz:

1. Yazı içeriğinde sizin veya yetkilisi olduğunuz firmanın adının geçiyor olması gerekmektedir.

2. Tüm taleplerin support@igotek.net email adresine yazılı olarak yapılması gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

3. Talepte bulunurken yazının bulunduğu sayfanın linkinin belirtilmesi gerekmektedir.

4. Yazıda belirtilen konu hakkında herhangi bir ilginiz olmadığının açıkca konu belirterek talepte bulunulması gerekir.

5. Yazı içeriğinde belirtilmiş bir web sitesi olması durumunda web sitesi sahibi tarafından talepte bulunulduğunun ispatı için web sitenize ait uzantı ile biten email adresi ile talepte bulunulması gerekir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Sizden hiçbir şekilde ödeme yapmanız talep edilmeyecektir. Herhangi bir yazının kaldırılması için talepte bulunduğunuzda ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak verdiğiniz takdirde en geç 24 saat içerisinde yazı web sitesinden kaldırılacaktır. Web sitelerimizde bulunan yazılar ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır ve tüm yazışmalar arşivlerimizde saklanmaktadır. Sizin veya firmanızın hakkında tekrarlayan bir yazı olması durumunda yazı yayımlanmadan önce sizle irtibata geçilecek ve yazı içeriği sizle paylaşılarak gerekirse yazının yayımlanması engellenecektir. Herhangi bir sorunuz varsa Bilgi Destek Hattı numaramızı arayarak destek alabilirsiniz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler