iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Tablet Bilgisayar Kazandınız !

Geçtiğimiz günlerde birisi aradı. A firmasından aradığını Türkiye’ye tablet bilgisayar getirdiklerini ve ücretsiz olarak tanıtım amaçlı dağıtım yaptıklarını ve bana da ücretsiz olarak bir adet tablet bilgisayar hediye göndereceklerini söyledi. Telefon numaramı nerden aldığını sordum ama kendisinin bilmediğini araştırma bölümünden numaraların verildiğini söyledi.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

PTT Kargo ile göndereceklerini ve 2000 TL değerindeki tablet bilgisayar için hiçbir ücret ödemeyeceğimi, sadece kargo masrafı olan 49 TL ücreti ödemem gerektiği söylendi. Ürün bedava gelecekti. Tamam dedim. Adres verdim. İki gün sonra PTT kargo görevlisi geldi. 49 TL ödemeli bir paket vardı. Paketin üzerinde küçücük bir yazıyla “Kutu içeriği: yüz maskesi” yazıyordu. Kargo içeriğini kontrol etmek istedim. Kargo görevlisi izin vermedi. PTT Kargo’da kutu içeriğini kontrol ettirmiyorlarmış. Kutu içeriğini kontrol ettiren kargo firmaları sadece özel firmalarmış. Kargo üzerinde bulunan telefon numarasını aradım. Böyle bir numaranın olmadığı anonsu ile karşılaştım. Araştırınca öğrendim ki kargo ücreti adı altında ödeyeceğim 49 TL tutarın tamamı bu şahısların PTT posta çeki hesabına gidecekmiş. Kargo ücreti olarak da 6,70 TL onlar ödemiş. Eğer ki ben kutu içerği yüz maskesi yazısını farketmeyip parayı ödemiş olsaydım kandırılmış dolandırılmış olacaktım. Kimse kimseye bedava birşey vermez. Bunu unutmayın. Piyasa dolandırıcı dolu. Dolandırıcıların tuzağına düşmeyin.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Buna benzer bir olay ile karşılaşırsanız lütfen Bilgi Destek Hattı numaramızı arayın ve bize iletin. Bu sayede neler yapmanız gerektiğini size anlatalım ve dolandırıcıların kurbanı olmaktan kurtulun.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler