iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Termikel Ankastre Set Alanlar Pişman

Termikel marka ankastre set almayı düşünüyorsanız kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Nedeni ise kesinlikle satış sonrası hizmet yoktur. Herşey satış yapılana kadar.

Ziyaretçilerimizden yoğun bir şekilde Termikel firması hakkında şiakyet gelmektedir. Bu şikayetlerden birini sizlerle paylaşıyoruz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

“Termikel Tezhip Desenli 3’lü (BO 6500+17052 B604D+6035) ankastre set satın aldım. Satış yapılıncaya dek ürünü öve öve bitiremediler. Ücretsiz kurulum dediler. Yetkili servisimiz var dediler. Satın alırken özellikle bu üründeki davlumbazın bacasız kullanıma uygunluğunu sorduk. Çünkü bacasız kullanmak istiyorduk. 100 TL ücret karşılığında filtre takacaklarını ve bu sayede bacasız kullanılabileceğini söylediler. Her altı ayda bir de bu filtrelerin değişmesi gerekyiyormuş. Tamam bu filtrelerden takın ücret ödeyelim dedik. Ancak ürünü satın almamızın ardından bir yıl geçti, halen bu filtreler gelmedi.

Bir yılda 4 defa talepte bulunduk.Bulunduğumuz bölgedeki yetkili servis sözleşmelerinin süresi dolunca bu markanın servisliğini bırakacağını dile getirdi. Nedeni ise bu tarz sorunların çok olması imiş.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bir yıl boyunca satışını yaptığı ürüne destek vermeyen bu markadan kesinlikle uzak durunuz. Termikel markasını hiç kimseye hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.”

Detaylı bilgi almak için Bilgi Destek Hattı numaramızı arayabilirsiniz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler