iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Totpansmsgonder Toplu Sms Firması

Bizim işletmemizin adı NOKTA MARKET. Çoğu kişi bu ismi bilmiyordu. Ta ki www.toptansmsgonder.com yetkilisi ve toplu sms’in güzelligiyle tanışıncaya kadar. Şimdi Kahramanmaraş’ın hepsi adımızı da şubelerimizin yerini de fiyatlardaki farkımızı da görüyor. Teşekkür ederiz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

CEVAP:
www.toptansmsgonder.com olarak hızlı, kaliteli, başlıklı, numaratörlu ve kurumsal sms göndermede yeniliklerin öncüsü olarak hizmete devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim kazancımızdır. Tavsiye edilmek bizim için gururdur. Türkiyede sms ile ilgili tüm yenilikler ve müşterilerin menuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Elimizde bir çok bölgenin ve illerin datası bulunup sms müşterilerimize ücretsiz olarak data hizmeti de vermekteyiz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler