iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Traditional Public Switched Telephone Networks (PSTN) nedir ?

PSTN, Traditional Public Switched Telephone Networks kısaltılmış halidir. Kablo hattı ile hizmet verilen telefon şebekesi ağına verilen isimdir. Ülkemizde Türk Telekom tarafından verilen sabit telefon hizmeti bu servis kapsamındadır. Kablo olmadan çalışmaz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Sabit telefon hatları (PSTN), Elastix IP PBX (IP SANTRAL) kullanılarak internet ortamına aktarılmakta ve lokasyondan bağımsız hale getirilebilmektedir. Bu sayede sabit telefon hatlarının VOIP hatları gibi kullanılabilmesi mümkün hale getirilmiştir.

iGOTEK Kurumsal Çözümler, size özel çözüm sunarak sabit telefonunuza VOIP hattı özelliği verme imkanı sunmaktadır. Sabit Türk Telekom Hattınızı IP santral sayesinde her yerden kullanabilirsiniz. Sizi arayanlara IVR menü sayesinde sesli karşılama mesajı dinletebilir, farklı departmanlara aramayı yönlendirebilirsiniz. Sabit telefonunuz arandığında aramanın cep telefonunuza gelmesi dahi mümkündür.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bilgi Destek Hattı numaramızı arayarak bizden destek alabilirsiniz. Sizlere neler yapmanız gerektiği konusunda yardımcı olacağız ve PSTN hattınızı dilediğiniz gibi özgürce kullanabileceksiniz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Voip
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler