iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

TTNET limitsiz internet kullanan abonelere süpriz kazık

Geçtiğimiz günlerde TTNET 8Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanan abonelerine süpriz yaparak müşterilerinin rızasını almadan faturalarını yükseltti ve gerekçe olarakda 25GB olan adil kullanım kotasını 50GB’ye yükseltmeleri olarak gösterdi. Fakat abonelerin bu yönde bir talebi olmamıştı.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bu şekilde bir uygulama yapacaklarsa bunu müşteriye bildirip müşterinin rızasını almaları gerekirdi. Bu şekilde yapılan bir uygulama haksızdır. 8 Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanan aboneler bir ay önceki fatura ile yeni gelen faturasını karşılaştırsınlar. Eğer yeni gelen fatura 57 TL’den fazla ise bulunduğunuz ilçede kaymakamlık binası içerisinde bulunan tüketici hakem heyetine izniniz olmadan tarifenizin değiştirilerek faturanızın yükseltildiğini anlatan bir dilekçe yazınız. Dilekçeye TTNET hizmet numaranızı, TTNET hesap numaranızı ve TTNET adsl hizmetinin bağlı olduğu telefon numarasını yazınız. Fazladan talep edilen tutarın yasal faizi ile birlikte size iade edilmesini isteyin.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Türkiye’de TTNET kullanan bir milyon abone olsa her birinin faturasına 2 TL ek ödeme yansıtılmış olsa TTNET her ay iki milyon TL ekstra kara geçecek demektir. Hakkınızı savunun.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Hukuk
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler