iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Turkcell Online İşlem Merkezi Şifresi Nasıl Alınır ?

www.turkcell.com.tr adresinde bulunan Turkcell online işlem merkezini kullanarak hattınız ile ilgili pek çok işlem yapabilirsiniz. Turkcell online işlem merkezine giriş yapabilmek için Turkcell hattınıza ait numaranızı ve bu hattınıza ait “süper şifre”nizi kullanmanız gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Altta bulunan BİLGİ DESTEK HATTI numaramızı aradığınızda Turkcell hattınıza ait “süper şifre”yi nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. Turkcell hattınıza ait “süper şifre”yi nasıl alacağınızı size öğreteceğiz. Bu işlem için kişisel bilgilerinizi paylaşmanız talep edilmeyecektir. Ayrıca bilgi paylaşımında bulunduğumuz için sizden hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceğiz. Turkcell hattınıza ait “süper şifre”nizi öğrenmek için hemen şimdi Bilgi Destek Hattı numaramızı arayın.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler