iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BAYİLİK AĞINA SİZDE KATILABİLİRSİNİZ !

Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği Uzman online fatura ödeme merkezleri düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Uzman online fatura ödeme merkezi bayisi olmak isteyen müteşebbisler 1000 TL yatırımla aylık 1000 TL kar elde ediyor.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Uzman tahsilat ve ödeme hizmetleri konusunda size akılcı çözümler sunar. Bayilerimizin tümünde Türkiye’nin alanında en profesyonel ve lisanslı yazılımları kullanılmaktadır. Yazılımlarımız Web Tabanlıdır.

Uzman Fatura Ödeme Sistemleri satış sonrası desteğe ve bayileriyle iletişimini sürekli canlı tutmaya azami önem vermektedir. Bayilerimizin en büyük ayrıcalıklarından biri de doğabilecek problemlerde mesai saatleri içinde online destek alabilmeleridir. İlgili konular online olarak uzaktan müdahale ile profesyonel teknik destek ekibi tarafından çözülür.

Uzman fatura ödeme sistemleri işyerleri beyaz eşya, çok katlı mağaza, elektronik eşya, GSM gibi sektörlerden güvenilir, sıklıkla ziyaret edilen ve bilinilirliği yüksek işyerleri arasından seçilmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemini biliyoruz ve bunun için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bayilerimizin müşterileri bizim müşterimizdir mantığı ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bayi Temsilcisi
Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler