iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

TurkNet ADSL internet

Sizi telefonla arayıp TTNET aboneliğinizi yenileyeceklerini söyleyen olursa aldırış etmeyip telefonu kapatın. Bazı Turknet bayileri TTNET gibi davranarak sizleri Turknet’e taşımaktadır. Turknet sorunlu bir firmadır. Çevremdekilerden edindiğim bir izlenimdir. Bir arkadaşım Turknet abonesi olmadığı halde farklı farklı Turknet abonelerinin faturası kredi kartından ödenmiş olup. Turknet ile iletişime geçildiğinde ısrarla abone numaranız nedir diye sorulmaktadır. Aboneliği olmadığını söyleyen bu arkadaşım kredi kartından illegal bir şekilde çekilen bu tutarların iadesini talep etti. Turknet yetkilileri sorunla ilgilenmediler. Ayrıca Turknet bayilerine söz verdiği primleri de ödemediği pek çok kişiden duyulmuştur. Turknet nasıl bir firmadır ki bu olanlara kayıtsız kalmaktadır. Bayileri vatandaşa TTNET gibi gözükerek vatandaşı kandıran bayisine neden hiçbir yaptırımı yoktur?

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Eğer şuanda internet kullanıyorsanız ve sorun yaşıyorsanız size tavsiye edeceğim firmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca bu firma fatura miktarınızın aynı kalacağını taahhüt ederek size 2 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz tv yayın akışı ve uydu cihazını ücretsiz veriyor.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Kenan Demirok
0 555 204 09 25
0 536 428 74 31

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bilgisayar
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler