iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Turksat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – İletişim Bilgileri

Turksat kablo TV müşteri hizmetleri numarasını, bulunduğunuz bölgedeki yetkili Turksat bayilerinin iletişim bilgilerini (telefon numarası ve adres bilgileri) ve bulunduğunuz böldeki Turksat bölge müdürlüklerinin iletişim bilgilerini (telefon numarası ve adres bilgileri) öğrenmek için Bilgi Destek Hattı numaramızı arayabilirsiniz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bilgi Destek Hattı numaramızı aradığınızda sizlere yardımcı olacağız ve ihtiyacınız olan iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Turksat 4A uydusunun devreye girmesi ile 444 ile başlayan Turksat müşteri hizmetlerine ulaşamamaktasınız. Bunun nedeni ise aynı anda Türkiye geneli herkesin Turksat müşteri hizmetlerini aramasıdır. Bulunduğunuz bölgede bulunan Turksat bayilerine ise ulaşmanız daha kolay olacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki yetkili Turksat bayilerinin iletişim bilgilerini Bilgi Destek Hattı numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Teknoloji
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler